Odstoupení od smlouvy

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud zboží zakoupené přes náš e-shop (s výjimkou investičního zlata a stříbra) neodpovídá vašim představám, máte možnost ho vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli osobně.

Zboží, které jste se rozhodli vrátit, můžete buď přinést osobně po domluvě do sídla firmy, nebo ho k nám doručit prostřednictvím pošty, resp. kurýra. V žádném případě prosím neposílejte zboží zpět na dobírku. Peníze za vrácené zboží Vám zašleme převodem na Váš bankovní účet po zkontrolování zboží. V případě vrácení osobně v sídle firmy Vám peníze vyplatíme i v hotovosti.

Vrácení investičního zlata a investičního stříbra bez udání důvodu do 14 dní od data jeho převzetí NENÍ MOŽNÉ. V souladu s ustanovením §12 odst. 5 písm. b) zákona o ochraně spotřebitele při podomním a zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 Sb. z.) kupující nemá právo od uzavřené dílčí kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 7 pracovních dní ode dne převzetí předmětu koupě, neboť se jedná o smlouvu, jejímž předmětem je prodej zboží, jehož kupní cena je závislá na pohybu cen na finančním trhu, který prodávající nemůže ovlivnit.

REKLAMACE ZBOŽÍ

Pokud Vám bylo doručeno zboží, které je poškozené, nefunkční, nebo trpí jinou vadou, máte možnost ho reklamovat. Reklamaci jsme povinni ze zákona posoudit a vyřídit do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží, avšak snažíme se reklamace vždy posuzovat v co nejkratším čase, abyste tak mohli spokojeně užívat zakoupené zboží.

Zboží, které požadujete reklamovat, nám můžete doručit buď osobně po předchozí domluvě do sídla firmy, nebo nám ho můžete poslat kurýrem, resp. poštou. Doporučuji zásilku mít řádně zabalenou a v případě cenných věcí i řádně pojištěnou pro případ ztráty či poškození. V opačném případě nebude možné situace řešit.

V žádném případě prosím neposílejte zboží zpět na dobírku.